У Китаї зафіксували три активні випадки коронавірусу: ще двоє пацієнтів не мають симптомів

У Китаї зафіксували три активні випадки коронавірусу: ще двоє пацієнтів не мають симптомів

Фото: Associated Press

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 030 людей.

У суботу, 6 червня, материковий Китай повідомив про три нові випадки активної форми COVID-19

Усі пацієнти нещодавно прибули з-за кордону, пише People's Daily, Chinа із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Водночас в КНР виявили ще двох людей із новим коронавірусом, які не мають симптомів захворювання. 

Також у Китаї на лікуванні залишаються 67 пацієнтів із активною формою COVID-19: стан одного із хворих лікарі оцінюють як критичний. Нових смертей від ускладнень недуги в КНР не фіксують впродовж кількох тижнів.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 030 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше влада китайського міста Ухань перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація