У Китаї зафіксували ще понад три десятки випадків коронавірусу: більшість пацієнтів не має симптомів

У Китаї зафіксували ще понад три десятки випадків коронавірусу: більшість пацієнтів не має симптомів

Фото: Associated Press

На лікуванні у КНР залишаються 240 пацієнтів із активною формою COVID-19.

У четвер, 15 жовтня, материковий Китай повідомив, що зафіксував 11 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 23 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Десятеро "активних" пацієнтів заразилися за кордоном, тоді як ще один випадок інфікування зафіксували у провінції Шаньдун, столицею якої є місто Ціндао. 

Як повідомлялося, влада Ціндао вирішила протестувати на коронавірус усе населення мегаполісу та його околиць, загалом понад 9 млн осіб. Відповідне рішення ухвалили після того, як 11 жовтня місцева комісія з питань охорони здоров'я оголосила про 12 нових інфікувань, більшість з яких пов'язана із лікарнями. 

Зазначається, що тести на виявлення нуклеїнової кислоти здали вже 7,5 млн мешанців. Із них відомі результати понад 5,4 млн випробуваних зразків - вони усі показали негативний результат. Влада Ціндао планує завершити загальноміське тестування до п'ятниці.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 240 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан чотирьох із них оцінюють як критичний

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 85 622 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 80,7 тисячі вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація