У Китаї зафіксували ще понад сотню випадків внурішнього зараження коронавірусом

У Китаї зафіксували ще понад сотню випадків внурішнього зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

На лікуванні залишаються 574 пацієнти з коронавірусом.

У четвер, 30 липня, материковий Китай повідомив про 105 нових випадків активної форми COVID-19 - це найвищий добовий показник в КНР за декілька тижнів.

Також в країні зафіксували ще 21 пацієнта із безсимптомним перебігом захворювання. Про це із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю пише People's Daily, Chinа.

Серед "активних" пацієнтів троє заразилися за кордоном, тоді як 102 підхопили інфекцію всередині країни. Зокрема, 96 хворих зареєстрували в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумчі, де нещодавно зафіксували спалах COVID-19

Нагадаємо, що місцева влада ізолювала низку житлових мікрорайонів та ввела карантинні обмеження щодо громадського транспорту. Місцевим мешканцям обмежили можливість виїзду з міста. Нині в Урумчі триває масове тестування на COVID-19.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 574 пацієнти із активною формою COVID-19, стан 33 із них оцінюють як критичний.

Водночас у Пекіні, де минулого місяця зафіксували спалах коронавірусу на великому оптовому ринку "Сіньфаді", вже третій день поспіль виявляють нові випадки інфікування. Сьогодні COVID-19 знову підтвердили в одного мешканця китайської столиці.

Раніше епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на ринку зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами.

Минулого тижня китайська столиця та ще кілька великих міст відкрили кінотеатри у найменш уражених пандемією районах. Водночас, аби відвідати кіносеанс, необхідно забронювати квиток в онлайн заздалегідь, аби зала під час перегляду була заповнена лише на 30%. Відвідувачам заборонили брати з собою їжу та напої, на вході їм перевіряють температуру.

Кінотеатри у Китаї залишалися зачиненими майже пів року.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 84 165 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як майже 79 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація