У Китаї зафіксували ще понад шість десятків активних випадків коронавірусу

У Китаї зафіксували ще понад шість десятків активних випадків коронавірусу

Фото: Associated Press

57 людей підхопили інфекцію всередині країни.

У понеділок, 27 липня, материковий Китай повідомив про 61 новий випадок активної форми COVID-19, а також про ще 44 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю пише People's Daily, Chinа.

Серед "активних" пацієнтів четверо заразилися за кордоном, тоді як 57 підхопили інфекцію всередині країни. Зокрема, 41 хворого зареєстрували в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумкі, де близько тижня тому зафіксували спалах COVID-19

Нагадаємо, що місцева влада ізолювала низку житлових мікрорайонів та ввела карантинні обмеження щодо громадського транспорту. Місцевим мешканцям обмежили можливість виїзду з міста.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 339 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан 21 із них оцінюють як критичний.

Водночас у Пекіні, де минулого місяця зафіксували спалах коронавірусу на великому оптовому ринку "Сіньфаді", вже 21 день поспіль не виявляють жодного випадку інфікування, а 296 пацієнтів уже виписалися з медзакладів.

Минулого тижня китайська столиця та ще кілька великих міст відкрили кінотеатри у найменш уражених пандемією районах. Водночас, аби відвідати кіносеанс, необхідно забронювати квиток в онлайн заздалегідь, аби зала під час перегляду була заповнена лише на 30%. Відвідувачам заборонили брати з собою їжу та напої, на вході їм перевіряють температуру.

Кінотеатри у Китаї залишалися зачиненими майже пів року.

Раніше епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на ринку зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіла 83 891 людина. 4 634 пацієнти померли, тоді як майже 79 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація