У Китаї зафіксували ще 15 випадків коронавірусу: більшість пацієнтів не має симптомів

У Китаї зафіксували ще 15 випадків коронавірусу: більшість пацієнтів не має симптомів

Фото: Associated Press

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже 30 днів поспіль.

У п'ятницю, 15 травня, материковий Китай повідомив про чотири нові випадки активної форми COVID-19

Усі інфіковані заразилися всередині країни. Про це повідомляє CNBC із посиланням на Національну комісію з охорони здоров'я Китаю. 

Окремо в КНР прозвітували про 11 безсимптомних випадків коронавірусу. Загалом 619 пацієнтів із новою коронавірусною інфекцією, які не мають симптомів захворювання, перебувають під медичним спостереженням.

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже 30 днів поспіль.

Як повідомлялося, Китай планує відновити навчання для більшості учнів 1 червня, тоді як інші зможуть повернутися до школи пізніше, залежно від умов. А от коли відкриються університети - наразі невідомо.

Нагадаємо, що у вихідні в Ухані вперше від початку квітня зафіксували новий випадок зараження коронавірусом. Хворий перебуває у важкому стані.

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіли 82 933 людини. Із них 4 633 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше влада китайського міста Ухань перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація