У Китаї зафіксували пів сотні нових випадків зараження коронавірусом

У Китаї зафіксували пів сотні нових випадків зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

Кількість випадків інфікування в КНР перевищує 85 тисяч.

У п'ятницю, 4 вересня, материковий Китай зафіксував 25 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 26 пацієнтів з безсимптомним перебігом захворювання.

Про це повідомляє People's Daily, Chinа,

Усі "активні" пацієнти заразилися за кордоном. Водночас в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумчі, де раніше зафіксували спалах COVID-19, вже кілька тижнів не виявляють жодного нового випадку інфікування.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 205 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан трьох із них оцінюють як критичний

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 85 102 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 80 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше у NYT повідомили, що розвідка США нібито підозрює владу Уханя у приховуванні інформації про спалах COVID-19 від китайського уряду.

Нагадаємо, що у китайському місті Сіань, що у провінції Шеньсі, COVID-19 виявили на упаковках заморожених креветок, імпортованих з Еквадору до місцевого оптового ринку. На день раніше у Шеньчжені ознаки коронавірусу знайшли у курятині.

Після цього у ВООЗ заявили, що людям не варто боятися заразитися коронавірусом через їжу. 

Як повідомлялося, у Китаї завершила роботу місія Всесвітньої організації охорони здоровʼя із встановлення походження коронавірусу. Експертна група серед іншого перевіряла теорію штучного походження COVID-19, тобто створення в лабораторії.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація