У Китаї зафіксували новий спалах коронавірусу в 10-мільйонному місті: провінція межує з РФ

У Китаї зафіксували новий спалах коронавірусу в 10-мільйонному місті: провінція межує з РФ

Фото: Associated Press

В китайській провінції підозрюють COVID-19 у 2 тисяч людей.

В найбільшому місті китайської провінції Хейлунцзян, що межує з Росією, Харбіні заборонили в'їзд іногородніх жителів, щоб стримати поширення коронавірусу.

Про це пише CNA.

10-мільйонне місто біля кордону з РФ зіткнулося з найбільшим спалахом коронавірусу в Китаї з часу початку епідемії в Ухані.

Влада Харбіна 21 квітня повідомила про сім нових випадків захворювання, троє носіїв прибули з РФ. У близько 2000 осіб наразі підозрюють коронавірусну інфекцію, вони перебувають під медичним наглядом.

Люди, які прибувають в Харбін з-за меж Китаю або з епідемічних районів, мають були ізольовані упродовж 28 днів. Їм будуть робити два тести на нуклеїнову кислоту і один – на антитіла. Влада також закриватиме на 14-денний карантин житлові приміщення, в яких будуть виявлені підтверджені і безсимптомні випадки коронавірусу.

З початку пандемії в Китаї зареєстровано 82 788 підтверджених випадки коронавірусу, від ускладнень померли 4632 людини.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Світлі історії темних часів: як китайські медики здійснили мрію 87-річного дідуся

Світлі історії темних часів: як китайські медики здійснили мрію 87-річного дідуся

Повʼязані теми:

Наступна публікація