У Китаї зафіксували новий спалах коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
3919
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Китаї зафіксували новий спалах коронавірусу

Фото: Associated Press

16 пацієнтів заразилися в місті Урумчі.

У суботу, 18 липня, материковий Китай повідомив про 22 нові випадки активної форми COVID-19

Про це із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю пишуть People's Daily, China та The Associated Press.

Шестеро пацієнтів заразилися за кордоном, тоді як інші підхопили інфекцію в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумчі.

Зазначається, що місцева влада вже ізолювала деякі житлові мікрорайони та ввела низку карантинних обмежень щодо громадського транспорту. Місцевим мешканцям обмежили можливість виїзду з міста, зокрема припинивши в метро рух до аеропорту.

Водночас у Пекіні, де минулого місяця зафіксували спалах коронавірусу на великому оптовому ринку "Сіньфаді", не виявили жодного нового інфікованого.

Епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на ринку зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 252 пацієнти із активною формою COVID-19, стан трьох із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще 14 безсимптомних випадків коронавірусу.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 644 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Нагадаємо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
3919
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація