У Китаї зафіксували нові випадки зараження коронавірусом

У Китаї зафіксували нові випадки зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

На лікуванні залишаються 305 пацієнтів із активною формою COVID-19.

У середу, 25 листопада, материковий Китай повідомив, що зафіксував п'ять нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще шість пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Більшість хворих привезла інфекцію з-за кордону, тоді як двоє "безсимптомних" пацієнтів заразилися всередині країни. Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня КНР повідомив про спалах коронавірусу в шанхайському Міжнародному аеропорту Пудун.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 305 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан шістьох із них оцінюють як критичний. 

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 86 469 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 81 тисяча вже одужала. 

Як повідомлялося, у Китаї майже мільйон людей зробили щеплення експериментальною вакциною від COVID-19 національної фармацевтичної групи Sinopharm, яка все ще перебуває на стадії клінічного випробування. За словами очільника Sinopharm, після щеплення не було зафіксовано жодного випадку серйозних побічних ефектів. 

Проби ґрунту: Китай запустив власну місію на Місяць

Проби ґрунту: Китай запустив власну місію на Місяць

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація