У Китаї зафіксували нові випадки місцевого зараження коронавірусом

У Китаї зафіксували нові випадки місцевого зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

У провінції Хубей повідомили про виявлення зразків коронавірусу на упаковках заморожених креветок.

У понеділок, 28 грудня, материковий Китай повідомив, що зафіксував 21 новий випадок активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 20 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Більшість хворих привезла інфекцію з-за кордону, тоді як шестеро "активних" пацієнтів заразилися у провінції Ляонін. Зазначається, що четверо громадян, які не мають симптомів, також захворіли всередині країни.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 339 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан п'яти з них оцінюють як критичний. 

Минулої доби у містах Сяньян і Шиянь провінції Хубей виявили зразки зі слабкопозитивними результатами тестів на COVID-19 на упаковках заморожених креветок, імпортованих з Еквадору та Саудівської Аравії.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 86 976 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 82 тисячі вже одужали. 

Як повідомлялося, у Китаї майже мільйон людей зробили щеплення експериментальною вакциною від COVID-19 національної фармацевтичної групи Sinopharm, яка все ще перебуває на стадії клінічного випробування. За словами очільника Sinopharm, після щеплення не було зафіксовано жодного випадку серйозних побічних ефектів. 

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавірусу.

Після жорсткої боротьби із пандемією COVID-19 жителі Китаю поступово повертаються до звичного життя: робітники знову працюють на фабриках, для студентів поновилося очне навчання, а біля популярних ресторанів скупчуються черги. А ще на початку пандемії китайський уряд придушував попередження про спалах невідомої інфекції, звинувачуючи лікарів з Уханя, які розповідали про хворобу в соцмережах, у "поширенні чуток". 

Вакцина з Китаю та послаблення карантину –  чого чекати українцям від пандемії в Новому році

Вакцина з Китаю та послаблення карантину –  чого чекати українцям від пандемії в Новому році

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація