У Китаї зафіксували нові випадки коронавірусу: на лікуванні перебувають понад 800 пацієнтів без симптомів

Дата публікації
Перегляди
5146
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Китаї зафіксували нові випадки коронавірусу: на лікуванні перебувають понад 800 пацієнтів без симптомів

Фото: Associated Press

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже 24 дні поспіль.

У суботу, 9 травня, материковий Китай повідомив про 16 інфікованих COVID-19 пацієнтів. 

У 15 з них не було симптомів, тоді як ще одна людина заразилася за межами країни, повідомляє CNN із посиланням на Національну комісію з охорони здоров'я Китаю. 

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже 24 дні поспіль. Раніше Пекін додав до статистики ще один летальний випадок, не уточнивши, де та коли помер пацієнт. 

Загалом, 836 інфікованих, котрі не мають симптомів захворювання, все ще перебувають під медичним спостереженням. Нагадаємо, що 24 квітня в Ухані, де зародився новий коронавірус, вилікували останього важкохворого пацієнта.

Раніше влада китайського міста Ухань перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіли 82 887 людей. Із них 4 633 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Нагадаємо, що у Китаї діти повертаються до шкіл та університетів після трьох місяців карантину.

Раніше влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
5146
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація