У Китаї зафіксували два нові випадки активної форми коронавірусу

У Китаї зафіксували два нові випадки активної форми коронавірусу

Фото: Associated Press

На лікуванні залишаються 73 пацієнти.

У четвер, 28 травня, материковий Китай зафіксував ще два нові випадки активної форми COVID-19

Пацієнти нещодавно прибули з-за кордону, повідомляє People's Daily із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Водночас в КНР виявили ще 23 пацієнтів із новим коронавірусом, які не мають симптомів захворювання. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 73 пацієнтів з активною формою COVID-19: стан чотирьох хворих лікарі оцінюють як критичний. 

Нових смертей від ускладнень недуги впродовж доби в КНР знову не зафіксували.

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіли 82 995 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше влада китайського міста Ухань перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація