У Китаї зафіксували 115 випадків місцевого зараження коронавірусом: що відомо про новий спалах

У Китаї зафіксували 115 випадків місцевого зараження коронавірусом: що відомо про новий спалах

Фото: Associated Press

10 мільйонів місцевих жителів нині проходять другий раунд масового тестування на коронавірус.

У середу, 13 січня, материковий Китай повідомив про 115 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 38 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це повідомляє People's Daily, China.

Зазначається, що більшість хворих, а саме 107 "активних" та 35 "безсиптомних", підхопили недугу всередині країни. Зокрема, 90 випадків місцевого зараження виявили у провінції Хебей, 16 - у Хейлунцзяні та один у Шаньсі.

У КНР на лікуванні залишаються 784 пацієнти з активною формою COVID-19, стан 21 з них оцінюють як критичний.

За даними The Associated Press, спалах у Хебеї викликає особливе занепокоєння через близьке розташування до Пекіна. У зв'язку із цим влада зупинила поїздки до трьох міст провінції, а саме Шицзячжуана, Сінтая та Ланфана. Окрім того, 10 мільйонів місцевих жителів нині проходять другий раунд масового тестування на коронавірус.

Нагадаємо, що 14 січня група експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я повинна прибути до Китаю для з'ясування походження COVID-19.

Як повідомлялося, у Шицзячжуані та Сінтаї китайської провінції Хебей посилили карантин через зростання кількості хворих на коронавірус. Тут призупинили роботу громадського транспорту, на тиждень закрили навчальні заклади, заборонили будь-які збори людей, а жителям рекомендували не залишати населений пункт без необхідності. Обидва міста приблизно в трьохстах кілометрах від Пекіна.

Раніше у Китаї вперше виявили новий штам коронавірусної інфекції. Недугу діагностували у 23-річної китайської студентки, яка 14 грудня повернулася з Великої Британії. 

Після жорсткої боротьби із пандемією COVID-19 жителі Китаю поступово повертаються до звичного життя: робітники знову працюють на фабриках, для студентів поновилося очне навчання, а біля популярних ресторанів скупчуються черги. А ще на початку пандемії китайський уряд придушував попередження про спалах невідомої інфекції, звинувачуючи лікарів з Уханя, які розповідали про хворобу в соцмережах, у "поширенні чуток". 

Про те, як за рік змінився Ухань, як містові-епіцентру коронавірусу вдалося перейти від безпрецедентно жорсткого карантину до велелюдних гучних вечірок й зустріти новий рік з розмахом - читайте у матеріалі ТСН.ua.

Ухань рік потому: у Китаї оприлюднили нову версію походження коронавірусу

Ухань рік потому: у Китаї оприлюднили нову версію походження коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація