У Китаї вперше зафіксували, що коронавірус може жити на пакуванні замороженої продукції

У Китаї вперше зафіксували, що коронавірус може жити на пакуванні замороженої продукції

Фото: Associated Press

Зразки коронавірусу знайшли під час розслідування спалаху в місті Циндао.

У Китаї вперше знайшли зразки живого коронавірусу на пакуванні замороженої продукції.

В опублікованому 17 жовтня звіті Центру з контролю і профілактики захворювань КНР, вірус був виявлений під час розслідування причин локального спалаху в місті Циндао (провінція Шаньдун, Східний Китай).

У документі сказано, що "виявлення живого коронавірусу на пакуванні заморожених продуктів в Циндао - це перший випадок, коли за межами лабораторії було підтверджено, що за особливих умов коронавірус може зберігатися на пакованні продукції протягом тривалого часу". Також наголошується, що "існує ймовірність передавання коронавірусу через міжнародний холодильний ланцюг".

"За певних умов існує ризик зараження співробітників, що працюють з замороженими продуктами", - йдеться в заяві. У зв'язку з цим відомство закликає співробітників галузі дотримуватися всіх заходів безпеки, уникати прямого контакту з продукцією, носити спецодяг, не торкатися до рота, носа і очей під час роботи, мити руки і проводити дезінфекцію одразу після роботи, а також регулярно проходити тестування на коронавірус.

Джерелом спалаху коронавірусу в Циндао, як заявила 16 жовтня Партсекретарь регіонального центру з контролю і профілактиці захворювань провінції Ма Лісін, став кабінет комп'ютерної томографії (КТ) в місцевій пульмонологічної лікарні через невідповідність стандартам дезінфекції приміщення. Місцева влада повідомила, що тестування населення практично завершено.

Статистика інфікування коронавірусом у світі та хто перший отримає вакцину

Статистика інфікування коронавірусом у світі та хто перший отримає вакцину

Повʼязані теми:

Наступна публікація