У Китаї вперше за вісім місяців зафіксували смерть від коронавірусу

У Китаї вперше за вісім місяців зафіксували смерть від коронавірусу

Фото: Associated Press

Тим часом сплески заражень зафіксували одразу в кількох китайських провінціях.

У четвер, 14 січня, материковий Китай повідомив про перший за вісім місяців пов'язаний із COVID-19 летальний випадок. Таким чином кількість жертв коронавірусу в КНР зросла до 4 635.

Про це повідомляє The Associated Press.

Тим часом сплески заражень зафіксували одразу в кількох китайських провінціях. Зокрема, у Хейлунцзяні позитивні результати тестів на COVID-19 минулої доби отримали 43 людини. Ще 81 людина підхопила SARS-CoV-2 у Хебеї.

Загалом Китай повідомив про 138 нових випадків активної форми коронавірусу. Також в країні зареєстрували ще 78 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

У КНР на лікуванні залишаються 885 пацієнтів з активною формою COVID-19, стан 24 з них оцінюють як критичний.

Зазначається, що у Китаї понад 20 мільйонів людей нині перебувають в умовах тих чи інших карантинних обмежень. Додамо, що сьогодні, 14 січня, група експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я повинна прибути до Китаю для з'ясування походження коронавірусної інфекції.

Як повідомлялося, у Шицзячжуані та Сінтаї китайської провінції Хебей посилили карантин через зростання кількості хворих на коронавірус. Тут призупинили роботу громадського транспорту, на тиждень закрили навчальні заклади, заборонили будь-які збори людей, а жителям рекомендували не залишати населений пункт без необхідності. Обидва міста приблизно в трьохстах кілометрах від Пекіна.

Після жорсткої боротьби із пандемією COVID-19 жителі Китаю поступово повертаються до звичного життя: робітники знову працюють на фабриках, для студентів поновилося очне навчання, а біля популярних ресторанів скупчуються черги. А ще на початку пандемії китайський уряд придушував попередження про спалах невідомої інфекції, звинувачуючи лікарів з Уханя, які розповідали про хворобу в соцмережах, у "поширенні чуток". 

Про те, як за рік змінився Ухань, як містові-епіцентру коронавірусу вдалося перейти від безпрецедентно жорсткого карантину до велелюдних гучних вечірок й зустріти новий рік з розмахом - читайте у матеріалі ТСН.ua.

Ухань рік потому: у Китаї оприлюднили нову версію походження коронавірусу

Ухань рік потому: у Китаї оприлюднили нову версію походження коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація