Чоловіка госпіталізували наприкінці січня. 111 днів він перебував на ЕКМО.
27 серпня з лікарні Гуанчжоу, що на півдні Китаю, виписали 62-річного пацієнта, який впродовж семи місяців лікувався від COVID-19, а також 111 днів перебував на ЕКМО (метод насичення крові киснем).
Про це повідомляє "Сіньхуа".
Чоловіка госпіталізували наприкінці січня. Згодом його стан погіршився, і від 9 лютого хворий перебував на екстракорпоральній мембранній оксигенації.
За словами експерта з респіраторних захворювань Чжуна Наньшаня, пацієнт страждав від ожиріння, а також мав кілька супутніх захворювань, таких як гіпертонія та синдром апное сну, що ускладнювало лікування.
29 травня чоловіка відключили від ЕКМО і відтоді його стан поступово покращувався. "Команда екстреної допомоги дуже багато працювала під час лікувального процесу", - додав медик.
The miracle of Life! A 62-year-old #COVID19 patient undergoing ECMO therapy for 111 days was discharged from a hospital in Guangzhou, south China’s Guangdong province, on Thursday. pic.twitter.com/QWMy58KHTZ
— People's Daily, China (@PDChina) August 28, 2020
За даними People's Daily, Chinа, впродовж 27 серпня материковий Китай зафіксував дев'ять нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 16 пацієнтів з безсимптомним перебігом захворювання.
Усі "активні" пацієнти заразилися за кордоном. Водночас в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумчі, де нещодавно зафіксували спалах COVID-19, не виявили жодного нового випадку інфікування.
Нагадаємо, раніше місцева влада ізолювала низку житлових мікрорайонів та ввела карантинні обмеження щодо громадського транспорту. Місцевим мешканцям обмежили можливість виїзду з міста.
Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 288 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан чотирьох із них оцінюють як критичний.
Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 85 013 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 79 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів.
Тим часом у NYT повідомили, що розвідка США нібито підозрює владу Уханя у приховуванні інформації про спалах COVID-19 від китайського уряду.
Нагадаємо, що у китайському місті Сіань, що у провінції Шеньсі, COVID-19 виявили на упаковках заморожених креветок, імпортованих з Еквадору до місцевого оптового ринку. На день раніше у Шеньчжені ознаки коронавірусу знайшли у курятині.
Після цього у ВООЗ заявили, що людям не варто боятися заразитися коронавірусом через їжу.
Як повідомлялося, у Китаї завершила роботу місія Всесвітньої організації охорони здоровʼя із встановлення походження коронавірусу. Експертна група серед іншого перевіряла теорію штучного походження COVID-19, тобто створення в лабораторії.