У Китаї від коронавірусу одужав пацієнт, якого лікували впродовж семи місяців

У Китаї від коронавірусу одужав пацієнт, якого лікували впродовж семи місяців

Фото: Twitter/People's Daily,China

Чоловіка госпіталізували наприкінці січня. 111 днів він перебував на ЕКМО.

27 серпня з лікарні Гуанчжоу, що на півдні Китаю, виписали 62-річного пацієнта, який впродовж семи місяців лікувався від COVID-19, а також 111 днів перебував на ЕКМО (метод насичення крові киснем).

Про це повідомляє "Сіньхуа".

Чоловіка госпіталізували наприкінці січня. Згодом його стан погіршився, і від 9 лютого хворий перебував на екстракорпоральній мембранній оксигенації. 

За словами експерта з респіраторних захворювань Чжуна Наньшаня, пацієнт страждав від ожиріння, а також мав кілька супутніх захворювань, таких як гіпертонія та синдром апное сну, що ускладнювало лікування.

29 травня чоловіка відключили від ЕКМО і відтоді його стан поступово покращувався. "Команда екстреної допомоги дуже багато працювала під час лікувального процесу", - додав медик.

За даними People's Daily, Chinа, впродовж 27 серпня материковий Китай зафіксував дев'ять нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 16 пацієнтів з безсимптомним перебігом захворювання.

Усі "активні" пацієнти заразилися за кордоном. Водночас в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумчі, де нещодавно зафіксували спалах COVID-19, не виявили жодного нового випадку інфікування.

Нагадаємо, раніше місцева влада ізолювала низку житлових мікрорайонів та ввела карантинні обмеження щодо громадського транспорту. Місцевим мешканцям обмежили можливість виїзду з міста. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 288 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан чотирьох із них оцінюють як критичний

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 85 013 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 79 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Тим часом у NYT повідомили, що розвідка США нібито підозрює владу Уханя у приховуванні інформації про спалах COVID-19 від китайського уряду.

Нагадаємо, що у китайському місті Сіань, що у провінції Шеньсі, COVID-19 виявили на упаковках заморожених креветок, імпортованих з Еквадору до місцевого оптового ринку. На день раніше у Шеньчжені ознаки коронавірусу знайшли у курятині.

Після цього у ВООЗ заявили, що людям не варто боятися заразитися коронавірусом через їжу. 

Як повідомлялося, у Китаї завершила роботу місія Всесвітньої організації охорони здоровʼя із встановлення походження коронавірусу. Експертна група серед іншого перевіряла теорію штучного походження COVID-19, тобто створення в лабораторії.

За 26 серпня від коронавірусу в Україні померло 49 людей – це новий антирекорд смертності

За 26 серпня від коронавірусу в Україні померло 49 людей – це новий антирекорд смертності

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація