У Китаї від коронавірусу лікуються понад шість сотень "активних" хворих

Дата публікації
Перегляди
670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Китаї від коронавірусу лікуються понад шість сотень "активних" хворих

Фото: Associated Press

Стан 36 із них оцінюють як критичний. 

У суботу, 15 серпня, материковий Китай повідомив про 22 нових випадки активної формиCOVID-19. Також в країні зафіксували ще 20 пацієнтів з безсимптомним перебігом захворювання.

Про це із посиланням на повідомлення місцевої влади пише People's Daily, Chinа.

Серед "активних" пацієнтів 14 заразилися за кордоном, тоді як 8 підхопили інфекцію всередині країни. Зокрема, семеро громадян захворіли в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумчі, де нещодавно зафіксували спалах COVID-19

Нагадаємо, що місцева влада ізолювала низку житлових мікрорайонів та ввела карантинні обмеження щодо громадського транспорту. Місцевим мешканцям обмежили можливість виїзду з міста. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 655 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан 36 із них оцінюють як критичний

Водночас у Пекіні, де минулого місяця зафіксували спалах коронавірусу на великому оптовому ринку "Сіньфаді", не виявили жодного нового випадку зараження.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 84 808 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 79 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Нагадаємо, що у китайському місті Сіань, що у провінції Шеньсі, COVID-19 виявили на упаковках заморожених креветок, імпортованих з Еквадору до місцевого оптового ринку. На день раніше у Шеньчжені ознаки коронавірусу знайшли у курятині.

Як повідомлялося, у Китаї завершила роботу місія Всесвітньої організації охорони здоровʼя із встановлення походження коронавірусу. Експертна група серед іншого перевіряла теорію штучного походження COVID-19, тобто створення в лабораторії.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація