У Китаї від активної форми коронавірусу лікуються 85 пацієнтів

У Китаї від активної форми коронавірусу лікуються 85 пацієнтів

Фото: Associated Press

Нових смертей від ускладнень коронавірусу впродовж доби в КНР не зафіксували.

У вівторок, 19 травня, материковий Китай повідомив про шість нових випадків активної форми COVID-19

Троє інфікованих нещодавно прибули з-за кордону, тоді як ще троє заразилися всередині країни. Про це повідомляє ТСН.ua із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 85 пацієнтів з активною формою COVID-19, тоді як ще 392 людини із новою коронавірусною інфекцією, які не мають симптомів захворювання, перебувають під медичним спостереженням. Так, впродовж доби в країні виявили ще 17 безсимптомних випадків коронавірусу. 

Нових смертей від ускладнень нової недуги впродовж доби в КНР не зафіксували.

Як повідомлялося, Китай планує відновити навчання для більшості учнів 1 червня, тоді як інші зможуть повернутися до школи пізніше, залежно від умов. А от коли відкриються університети - наразі невідомо.

Нагадаємо, що у минулі вихідні в Ухані вперше від початку квітня зафіксували новий випадок зараження коронавірусом. 

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіла 82 960 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше влада китайського міста Ухань перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація