У Китаї розповіли про ситуацію зі спалахом коронавірусу на ринку в Пекіні

У Китаї розповіли про ситуацію зі спалахом коронавірусу на ринку в Пекіні

Фото: Associated Press

У четвер 12 пацієнтів виписали зі столичної лікарні.

У п'ятницю, 10 липня, материковий Китай повідомив про чотири нові випадки активної форми COVID-19

Усі пацієнти заразилися за кордоном, пише People's Daily, China із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Зазначається, що у Пекіні, де минулого місяця зафіксували спалах коронавірусу на великому оптовому ринку "Сіньфаді", вже чотири дні поспіль не виявляють жодного нового інфікованого. Тож людей із високої групи ризику, які від 11 червня перебували на карантині, тепер поступово звільняють від обмежень. У четвер 12 пацієнтів виписали зі столичної лікарні.

Нагадаємо, що 11 червня великий оптовий ринок "Сіньфаді", де зафіксували новий спалах, тимчасово закрили, а в столиці ввели нові обмежувальні заходи.

Епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на оптовому ринку "Сіньфаді" зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 342 пацієнти із активною формою COVID-19, стан чотирьох із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще три безсимптомні випадків коронавірусу.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 585 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Нещодавно стало відомо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР наступного тижня планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація