У Китаї розповіли про нові випадки місцевого зараження коронавірусом

У Китаї розповіли про нові випадки місцевого зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

Четверо "активних" пацієнтів заразилися у місті Ченду провінції Сичуань.

У середу, 9 грудня, материковий Китай повідомив, що зафіксував 15 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще одного пацієнта із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Більшість хворих привезла інфекцію з-за кордону, тоді як четверо "активних" пацієнтів заразилися у місті Ченду провінції Сичуань. Нагадаємо, що минулої доби тут розпочали масове тестування громадян на COVID-19, а деякі установи, зокрема школу, лікарню та оптовий ринок, закрили.

Напередодні на коронавірус захворіла 69-річна жителька провінції, стан якої оцінюють як важкий, та її 71-річний чоловік, у якого поки немає симптомів. Місцева влада заявила, що після обстеження квартири подружжя зразки SARS-CoV-2 виявили у семи різних місцях, зокрема на дверних ручках, вимикачах та їжі в холодильнику, що свідчить про "високий ступінь зараження".

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 284 пацієнти із активною формою COVID-19, стан п'яти з них оцінюють як критичний. 

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіла 86 661 людина. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 81,7 тис. вже одужали. 

Як повідомлялося, у Китаї майже мільйон людей зробили щеплення експериментальною вакциною від COVID-19 національної фармацевтичної групи Sinopharm, яка все ще перебуває на стадії клінічного випробування. За словами очільника Sinopharm, після щеплення не було зафіксовано жодного випадку серйозних побічних ефектів. 

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавірусу.

Із кого розпочалась вакцинація від COVID-19 у Великій Британії

Із кого розпочалась вакцинація від COVID-19 у Великій Британії

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація