У Китаї повідомили про стрибок "імпортованих" випадків коронавірусу

У Китаї повідомили про стрибок "імпортованих" випадків коронавірусу

Фото: Associated Press

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже два тижні.

У середу, 29 квітня, материковий Китай повідомив про ще 22 інфікованих COVID-19

21 із них нещодавно прибув з-за кордону, тоді як ще один пацієнт заразився у провінції Гуандун. Про це повідомляє АР із посиланням на Національну комісію з охорони здоров'я Китаю. 

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже два тижні. Водночас, у понеділок Пекін додав до статистики ще один летальний випадок, не уточнивши, де та коли помер пацієнт. Нагадаємо, що в Китаї лише кілька днів тому зафіксували рекордно низький добовий приріст - коронавірусом заразилися всього троє людей.

Як повідомлялося, у Китаї діти повертаються до шкіл та університетів після трьох місяців карантину. 24 квітня в Ухані, де зародився новий коронавірус, вилікували останього важкохворого пацієнта.

Окремо в КНР прозвітували про ще 26 безсимптомних випадків. Нагадаємо, що китайський уряд неодноразово переглядав свою методологію підрахунків випадків зараження коронавірусом, протягом декількох тижнів виключаючи людей, у яких попри підтверджений COVID-19 немає симптомів захворювання. Лише з 1 квітня Китай почав додавати їх до загальної суми. 

Також влада китайського міста Ухань, звідки розпочався спалах нової коронавірусної інфекції, перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіли 82 858 людей. Із них 4 633 пацієнти померли, тоді як понад 77 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Нагадаємо, що минулого тижня в найбільшому місті китайської провінції Хейлунцзян, що межує з Росією, Харбіні заборонили в'їзд іногородніх жителів через можливий новий спалах COVID-19 в країні. Влада Харбіну 21 квітня повідомила про сім нових випадків захворювання, троє носіїв прибули з РФ. У близько двох тисяч осіб підозрювали коронавірусну інфекцію, вони перебували під медичним наглядом.

Як повідомлялося, китайський Ухань повернувся до звичного життя з грандіозним світловим шоу.

А тим часом влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей. Раніше у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

У провінції Хубей влада зняла частину обмежень 25 березня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація