У Китаї повідомили про нові випадки коронавірусу, серед яких майже три десятки безсимптомних

У Китаї повідомили про нові випадки коронавірусу, серед яких майже три десятки безсимптомних

Фото: Associated Press

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже десять діб поспіль.

У суботу, 25 квітня, материковий Китай повідомив про ще 12 інфікованих COVID-19

Одинадцять із них нещодавно прибули з-за кордону, тоді як ще один пацієнт заразився всередині країни. Про це повідомляє CNBC із посиланням на Національну комісію з охорони здоров'я Китаю. 

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже десять діб поспіль. Як повідомлялося, 24 квітня в Ухані, де зародився новий коронавірус, вилікували останього важкохворого пацієнта.

Окремо в КНР прозвітували про ще 29 безсимптомних випадків. Нагадаємо, що китайський уряд неодноразово переглядав свою методологію підрахунків випадків зараження коронавірусом, протягом декількох тижнів виключаючи людей, у яких попри підтверджений COVID-19 немає симптомів захворювання. Лише з 1 квітня Китай почав додавати їх до загальної суми. 

Також влада китайського міста Ухань, звідки розпочався спалах нової коронавірусної інфекції, перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіли 82 816 людей. Із них 4 632 пацієнти померли, тоді як понад 77 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Нагадаємо, що у вівторок в найбільшому місті китайської провінції Хейлунцзян, що межує з Росією, Харбіні заборонили в'їзд іногородніх жителів через можливий новий спалах COVID-19 в країні. Влада Харбіну 21 квітня повідомила про сім нових випадків захворювання, троє носіїв прибули з РФ. У близько двох тисяч осіб наразі підозрюють коронавірусну інфекцію, вони перебувають під медичним наглядом.

Як повідомлялося, китайський Ухань повернувся до звичного життя з грандіозним світловим шоу.

А тим часом влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей. Раніше у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

У провінції Хубей влада зняла частину обмежень 25 березня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація