Водночас у Пекіні вже 15 днів поспіль не виявляють жодного випадку інфікування.
У вівторок, 21 липня, материковий Китай повідомив про 11 нових випадків активної форми COVID-19.
Про це із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю пише People's Daily, Chinа.
Троє пацієнтів заразилися за кордоном, тоді як інші підхопили інфекцію в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумкі, де кілька днів тому зафіксували спалах COVID-19. Нині там нараховують щонайменше 55 випадків нового захворювання.
Нагадаємо, що місцева влада ізолювала низку житлових мікрорайонів та ввела карантинні обмеження щодо громадського транспорту. Місцевим мешканцям обмежили можливість виїзду з міста, зокрема припинивши в метро рух до аеропорту.
Водночас у Пекіні, де минулого місяця зафіксували спалах коронавірусу на великому оптовому ринку "Сіньфаді", вже 15 днів поспіль не виявляють жодного випадку інфікування. Зазначається, що 231 пацієнт вже одужав, а 12 інфікованих із безсимптомним перебігом хвороби залишаються під наглядом лікарів.
Раніше епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на ринку зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами.
Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 242 пацієнти із активною формою COVID-19, стан сімох із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще шість безсимптомних випадків коронавірусу.
Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 693 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів.
On Monday, the Chinese mainland reported:
— People's Daily, China (@PDChina) July 21, 2020
- No new #COVID19 deaths
- 11 new cases: 3 imported cases and 8 domestically transmitted cases in Xinjiang
- 6 new asymptomatic cases
- 242 active cases in total, including 7 in critical condition pic.twitter.com/Z4jHrvCqSR
Нагадаємо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року.
Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену.
Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру.