У Китаї новим коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей, більшість з яких не має симптомів

Дата публікації
Перегляди
2111
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Китаї новим коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей, більшість з яких не має симптомів

Фото: Associated Press

В Урумкі нараховують щонайменше 64 випадки нового захворювання.

У середу, 22 липня, материковий Китай повідомив про 14 нових випадків активної форми COVID-19

Про це із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю пише People's Daily, Chinа.

П'ятеро пацієнтів заразилися за кордоном, тоді як інші підхопили інфекцію в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумкі, де кілька днів тому зафіксували спалах COVID-19. Нині там нараховують щонайменше 64 випадки нового захворювання.

Нагадаємо, що місцева влада ізолювала низку житлових мікрорайонів та ввела карантинні обмеження щодо громадського транспорту. Місцевим мешканцям обмежили можливість виїзду з міста, зокрема припинивши в метро рух до аеропорту.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 233 пацієнти із активною формою COVID-19, стан шістьох із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще 22 безсимптомні випадки коронавірусу.

Водночас у Пекіні, де минулого місяця зафіксували спалах коронавірусу на великому оптовому ринку "Сіньфаді", вже 16 днів поспіль не виявляють жодного випадку інфікування. Зазначається, що 248 пацієнтів вже одужали, а 9 інфікованих із безсимптомним перебігом хвороби залишаються під наглядом лікарів.

Раніше епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на ринку зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 707 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
2111
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація