У Китаї новим коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей

У Китаї новим коронавірусом заразилися ще понад три десятки людей

Фото: Associated Press

25 нових випадків інфікування пов'язують зі спалахом в Пекіні.

У п'ятницю, 19 червня, материковий Китай повідомив про 32 нові випадки активної форми COVID-19

Про це повідомляє People's Daily, China із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Зазначається, що більшість пацієнтів, а саме - 28, заразилася всередині країни, тоді як ще четверо інфікованих нещодавно прибули з-за кордону. 25 нових випадків пов'язують зі спалахом в Пекіні. Таким чином кількість заражених у китайській столиці в період від 11 до 18 червня зросла до 183.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 293 пацієнти із активною формою COVID-19, стан тринадцятьох із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще п'ять безсимптомних випадків коронавірусу.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 325 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

У понеділок у Китаї 11-мільйонне місто, розташоване неподалік від столиці, оголосило воєнний стан через спалах коронавірусу.

Нагадаємо, що в Пекіні на оптовому ринку зареєстрували новий спалах коронавірусу, а в неділю Китай повідомив про найвищу щоденну кількість нових випадків інфікування за останні два місяці - 57. 

Нещодавно стало відомо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація