У Китаї новим коронавірусом заразилися ще два десятки людей

У Китаї новим коронавірусом заразилися ще два десятки людей

Фото: Associated Press

Троє "активних" пацієнтів заразилися у Внутрішній Монголії.

У понеділок, 7 грудня, материковий Китай повідомив, що зафіксував 15 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 6 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Більшість хворих привезла інфекцію з-за кордону, тоді як троє "активних" пацієнтів заразилися у Внутрішній Монголії.

Загалом у Китаї на лікуванні залишається 281 пацієнт із активною формою COVID-19, стан шести з них оцінюють як критичний. 

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 86 634 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 81,7 тис. вже одужали. 

Як повідомлялося, у Китаї майже мільйон людей зробили щеплення експериментальною вакциною від COVID-19 національної фармацевтичної групи Sinopharm, яка все ще перебуває на стадії клінічного випробування. За словами очільника Sinopharm, після щеплення не було зафіксовано жодного випадку серйозних побічних ефектів. 

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина.

Камінь спотикання: чому українці не готові вакцинуватись від коронавірусу

Камінь спотикання: чому українці не готові вакцинуватись від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація