У Китаї новим коронавірусом заразилися ще два десятки людей

У Китаї новим коронавірусом заразилися ще два десятки людей

Фото: Associated Press

Один "безсимптомний" пацієнт заразився у портовому місті Маньчжулі.

У неділю, 29 листопада, материковий Китай повідомив, що зафіксував 11 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 10 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Майже усі хворі привезли інфекцію з-за кордону, тоді як один "безсимптомний" пацієнт заразився у портовому місті Маньчжулі після тісного контакту із зараженим. Станом на ранок неділі в місті зареєстровано 11 "активних" та 2 "безсимптомні" випадки інфікування коронавірусом.

Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня КНР повідомив про спалах коронавірусу в шанхайському Міжнародному аеропорту Пудун.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 280 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан восьми з них оцінюють як критичний. 

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 86 512 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 81 тисяча вже одужала. 

Як повідомлялося, у Китаї майже мільйон людей зробили щеплення експериментальною вакциною від COVID-19 національної фармацевтичної групи Sinopharm, яка все ще перебуває на стадії клінічного випробування. За словами очільника Sinopharm, після щеплення не було зафіксовано жодного випадку серйозних побічних ефектів. 

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація