У Китаї новим коронавірусом заразилися ще 29 людей: у 12 з них немає симптомів

У Китаї новим коронавірусом заразилися ще 29 людей: у 12 з них немає симптомів

Фото: Associated Press

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже 26 днів поспіль.

У понеділок, 11 травня, материковий Китай повідомив про 17 інфікованих COVID-19 пацієнтів. 

Десятеро із них заразилися всередині країни, тоді як ще семеро нещодавно прибули з-за кордону, повідомляє CNВС із посиланням на Національну комісію з охорони здоров'я Китаю. 

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже 26 днів поспіль. Раніше Пекін додав до статистики ще один летальний випадок, не уточнивши, де та коли помер пацієнт. 

Окремо в КНР прозвітували про ще 12 безсимптомних випадків коронавірусу. Загалом, 780 інфікованих, котрі не мають симптомів захворювання, все ще перебувають під медичним спостереженням. Нагадаємо, що 24 квітня в Ухані, де зародився новий коронавірус, вилікували останього важкохворого пацієнта.

Раніше влада китайського міста Ухань перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіли 82 918 людей. Із них 4 633 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Нагадаємо, що у Китаї діти повертаються до шкіл та університетів після трьох місяців карантину.

Раніше влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація