У Китаї не зафіксували жодного нового випадку інфікування коронавірусом всередині країни

Дата публікації
Перегляди
830
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Китаї не зафіксували жодного нового випадку інфікування коронавірусом всередині країни

Фото: Associated Press

На лікуванні в КНР залишаються 175 пацієнтів із коронавірусом.

У вівторок, 8 вересня, материковий Китай зафіксував 10 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 13 пацієнтів з безсимптомним перебігом захворювання.

Про це повідомляє People's Daily, Chinа,

Усі "активні" пацієнти заразилися за кордоном. Водночас в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумчі, де раніше зафіксували спалах COVID-19, вже кілька тижнів не виявляють жодного нового випадку інфікування.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 175 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан двох із них оцінюють як критичний

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 85 144 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 80 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Як повідомлялося, у Китаї дві фармацевтичні компанії Sinovac Biotech і Sinopharm на виставці в Пекіні представили зразки своїх потенційних вакцин від коронавірусу, які проходять третій етап клінічних випробувань. 

Раніше у NYT повідомили, що розвідка США нібито підозрює владу Уханя у приховуванні інформації про спалах COVID-19 від китайського уряду.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
830
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація