У Китаї майже сотню випадків зараження пов'язують з новим спалахом коронавірусу

У Китаї майже сотню випадків зараження пов'язують з новим спалахом коронавірусу

Фото: Associated Press

Водночас нову інфекцію підтвердили в іще чотирьох десятків пацієнтів, які не мають симптомів.

У п'ятницю, 24 липня, материковий Китай повідомив про 21 новий випадок активної форми COVID-19

Про це із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю пише People's Daily, Chinа.

Шестеро пацієнтів заразилися за кордоном, тоді як 15 підхопили інфекцію всередині країни. Зокрема, 13 хворих зареєстрували в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумкі, де кілька днів тому зафіксували спалах COVID-19. Нині там нараховують щонайменше 95 випадків нового захворювання.

Нагадаємо, що місцева влада ізолювала низку житлових мікрорайонів та ввела карантинні обмеження щодо громадського транспорту. Місцевим мешканцям обмежили можливість виїзду з міста.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 243 пацієнти із активною формою COVID-19, стан дванадцятьох із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще 43 безсимптомні випадки коронавірусу.

Водночас у Пекіні, де минулого місяця зафіксували спалах коронавірусу на великому оптовому ринку "Сіньфаді", вже 17 днів поспіль не виявляють жодного випадку інфікування. Зазначається, що 270 пацієнтів вже одужали, а 7 інфікованих із безсимптомним перебігом хвороби залишаються під наглядом лікарів.

Раніше епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на ринку зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 750 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація