Попри очікування МОЗ у Пекіні зафіксували приріст нових випадків зараження коронавірусом

Попри очікування МОЗ у Пекіні зафіксували приріст нових випадків зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

У Китаї на лікуванні залишаються 405 пацієнтів.

У суботу, 27 червня, материковий Китай повідомив про 21 новий випадок активної форми COVID-19

Про це пише People's Daily, China із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Зазначається, що 17 пацієнтів заразилися у Пекіні, де нещодавно зафіксували новий спалах коронавірусу, а ще четверо інфікованих прибули з-за кордону. Кількість заражених у китайській столиці в період від 11 до 26 червня зросла до 297.

Різкий приріст нових випадків зараження в Пекіні зафіксували після того, як напередодні фахівці охорони здоров'я заявляли про сподівання незабаром взяти ситуацію на контроль. 

Нагадаємо, що великий оптовий ринок "Сіньфаді", де зафіксували новий спалах, тимчасово закрили. А в столиці ввели обмежувальні заходи. Зокрема, кожен, хто виїжджає з Пекіна, повинен надати довідку про негативний тест на наявність коронавірусу.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 405 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан вісьмох із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще 12 безсимптомних випадків коронавірусу.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 483 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Минулого тижня у Китаї 11-мільйонне місто, розташоване неподалік від столиці, оголосило воєнний стан через спалах коронавірусу.

Раніше епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на оптовому ринку "Сіньфаді" зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами. 

Нещодавно стало відомо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

Кондиціонери можуть розносити коронавірус - китайські вчені

Кондиціонери можуть розносити коронавірус - китайські вчені

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація