У Китаї готуються відкривати школи, тоді як ще сотня пацієнтів з коронавірусом залишається в лікарні

У Китаї готуються відкривати школи, тоді як ще сотня пацієнтів з коронавірусом залишається в лікарні

Фото: Associated Press

Китайські медики спостерігають за ще сімома сотнями пацієнтів без симптомів.

У четвер, 14 травня, материковий Китай повідомив про три нові випадки активної форми COVID-19

Загалом у медзакладах залишається 101 інфікований коронавірусом пацієнт. Про це повідомляє АР із посиланням на Національну комісію з охорони здоров'я Китаю. 

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже понад три тижні поспіль. 

Також повідомляється, що 716 пацієнтів із новою коронавірусною інфекцією, які не мають симптомів захворювання, перебувають під медичним спостереженням.

Китай планує знову відновити навчання для більшості учнів 1 червня, тоді як інші зможуть повернутися до школи пізніше, залежно від умов. А от коли відкриються університети - наразі невідомо.

Нагадаємо, що у вихідні в Ухані вперше від початку квітня зафіксували новий випадок зараження коронавірусом. Хворий перебуває у важкому стані.

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіли 82 929 людей. Із них 4 633 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше влада китайського міста Ухань перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація