У керівника Запорізької обласної прокуратури виявили коронавірус

У керівника Запорізької обласної прокуратури виявили коронавірус

Фото: Associated Press

COVID-19 також діагностували у двох його заступників.

У Запоріжжі коронавірус виявили у керівника обласної прокуратури Володимира Калюги та у двох його заступників.

Про це на своїй сторінці у соціальні мережі повідомив колишній нардеп Ігор Артющенко.

Зазначається, що прокурор кілька днів перебуває в інфекційній лікарні. За словами Артющенка, COVID-19 також підтвердили у заступників та кількох співробітників. 

"В Запоріжжі обласний прокурор перебуває у важкому стані на апараті ШВЛ, захворіли його заступники та рядові співробітники. Одна працівниця вагітна та знаходиться в лікарні з високою температурою. По суті, робота обласної прокуратури паралізована", - зазначив він.

До слова, станом на ранок 9 вересня у Запорізькій області зареєстровано 2041 випадок захворювання на COVID-19. За минулу добу було виявлено 60 інфікованих.

Як повідомлялося, у суботу, 5 вересня, після тяжкої хвороби помер прокурор Хмельницької області Олег Синишин. Хмельницькі ЗМІ пишуть, що Синишин був інфікований коронавірусом. Близько тижня тому він потрапив у середньому стані тяжкості до міської інфекційної лікарні. У нього була підвищена температура та пневмонія. Чоловіка підключили до апарату штучної вентиляції легень. Але лікування не допомогло врятувати йому життя. 

Число хворих на COVID-19 українців знову пішло вгору

Число хворих на COVID-19 українців знову пішло вгору

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація