У Кам'янці-Подільському на швейній фабриці виявили спалах коронавірусу: дирекції закидають замовчування проблеми

У Кам'янці-Подільському на швейній фабриці виявили спалах коронавірусу: дирекції закидають замовчування проблеми

У Кам'янці-Подільському на швейній фабриці виявили спалах коронавірусу: дирекції закидають замовчування проблеми

Фото: ye.ua

За словами чоловіка, на фабриці працює понад 300 осіб.

У місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області на колективному швейному підприємстві виявили спалах коронавірусу, який дирекція фабрики нібито спочатку "приховувала, щоб доробити замовлення для Італії".

Про це ТСН.ua повідомив чоловік жінки, яка працює на цьому підприємстві.

"Директор фабрики знав ще на минулому тижні, але змушував людей працювати, бо йому потрібно було зробити до суботи замовлення і відвантажити машину на Італію. Коли вже піднявся кіпіш по фейсбуку, у суботу-неділю повідомили, що є один випадок, а вже від понеділка (від 1 червня) підприємство закрили. На сьогоднішній день (3 червня) у Хмельницькому у лікарні лежить три людини. Вчора брали аналіз у майстра, жінка, і у неї підтвердився коронавірус. Офіційно підтверджених випадків станом на 3 червня - 6 на фабриці. Але інших людей не перевіряли і люди не знають, що їм робити. Захворіли два майстри, які ходили по усьому підприємстві"

заявив чоловік.

За його словами, його жінка контактувала з майстром, у якої підтвердився коронавірус, однак зробити тест дружині ніхто так і не пропонував. Більше того, як стверджує чоловік, дирекція фабрики начебто повідомила, що тести будуть купувати за рахунок заробітної плати працівників. "Дружині зателефонували у суботу і сказали, що директор сказав, що зарплати за цей місяць не буде, бо будемо купувати тести і робити тести. Але майстру, яка захворіла зробили усе безкоштовно", - розповів чоловік та додав, що на підприємстві не дотримувалися рекомендацій МОЗ: працівники не носили масок і на прохідній нікому не міряли температуру. 

Натомість директор Кам'янець-Подільського колективного швейного підприємства В'ячеслав Погоржельський ТСН.ua повідомив, що про перший випадок інфікування він дізнався лише у суботу, 30 травня, а вже у понеділок фабрику закрили.

"Перший випадок коронавірусу ми зафіксували у суботу, а вже у понеділок підприємство закрили на карантин і наразі воно не працює. У нас є вже понад 10 інфікованих, є хворі у важкому стані"

говорить директор фабрики.

Він також спростував інформацію і про те, що дирекція буде купувати тести працівникам за рахунок їхньої зарплати. "Ця інформація не відповідає дійсності. Тестами займається лабораторія і визначає, кому їх необхідно робити. Протестувати усіх працівників підприємства ми не можемо, немає коштів", - пояснив В'ячеслав Погоржельський.

Варто зазначити, що у Хмельницький області за кількістю інфікованих COVID-19 осіб перше місце посідає саме місто Кам'янець-Подільський, де станом на 4 червня зафіксовано 103 випадки коронавірусу. 3 червня мер міста Михайло Сімашкевич повідомляв про 10 нових випадків інфікування.

ОНОВЛЕНО: Десять нових випадків COVIDу зафіксовано в Кам'янці-Подільському. Таким чином станом на 15.00 кількість хворих у місті від початку епідемії - 102. Одужало 30 осіб. #ковідуцифрах

Опубліковано Михайлом Сімашкевичем Вівторок, 2 червня 2020 р.

Нагадаємо, що 3 червня також повідомлялося, що у Кам'янці-Подільському на заводі точної механіки, який входить до складу ДК "Укроборонпром", також стався спалах коронавірусу. Там зафіксували сім нових випадків COVID-19. Всього на підприємстві хворобу підтвердили у 35 працівників. П'ятеро з них перебувають у лікарні, решта – хворіють безсимптомно. 

Спалах коронавірусу у київському гуртожитку – один мешканець помер, троє у лікарні

Спалах коронавірусу у київському гуртожитку – один мешканець помер, троє у лікарні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація