У Хмельницькій області на заводі "Укроборонпрому" виявили спалах коронавірусу

У Хмельницькій області на заводі "Укроборонпрому" виявили спалах коронавірусу

Фото: Associated Press

Півтори сотні працівників протестували на COVID-19.

У Кам'янці-Подільському на заводі точної механіки, який входить до складу ДК "Укроборонпром", стався спалах коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба державного концерну.

Так, сьогодні, 3 червня, там зафіксували сім нових випадків COVID-19. Всього на підприємстві хворобу підтвердили у 35 працівників. П'ятеро з них перебувають у лікарні, решта – хворіють безсимптомно.

Загалом на Заводі працює 231 працівник. Серед 107 протестованих наразі у більшої половини (62) результати негативні. Тестування працівників триває – усі тестові системи придбані за рахунок заводу.

"Усі працівники – і підтверджені, і з підозрою на захворювання, які не потребують стаціонарного лікування, перебувають вдома на самоізоляції від 18 травня. Після одужання вони обов’язково пройдуть повторне тестування перед виходом на роботу", - повідомив керівник підприємства Володимир Дудко. 

Як зазначається, на заводі провели повну дезінфекцію усіх приміщень, закупили додаткові засоби медзахисту та дезінфекції, провели повторні інструктажі для співробітників. 

За словами в.о. директора заводу, після появи новини про спалах захворювання в одному з сіл Хмельницької області, керівництво підприємства протестувала співробітника, який проживав там. У нього не було симптомів захворювання, але тест на COVID-19 виявився позитивним. Після цього керівництво заводу розпочало масове тестування працівників, а сам завод закрили на карантин 18 травня.  

Нагадаємо, на Волині у селищі Торчин Луцького району зафіксували спалах COVID-19 серед співробітників місцевого підприємства "Волиньхолдинг". COVID-19 підтвердили у вісьмох співробітників підприємства.

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація