У Харкові на стадіоні "Металіст" планують розгорнути шпиталь для заражених коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
2664
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Харкові на стадіоні "Металіст" планують розгорнути шпиталь для заражених коронавірусом

Фото: ФК Шахтар

На стадіоні вже провели інспекцію.

У Харкові на стадіоні "Металіст" планують розгорнути госпіталь для заражених новим типом коронавірусу COVID-19 українців.

Про це повідомив голова Харківської обласної адміністрації Олексій Кучер в ефірі передачі "Віддзеркалення" на телеканалі "АТН Харків".

"Ми знаємо, що по всьому світу розгортають і на стадіонах зокрема, наприклад, такі госпіталі. Ми розглядаємо зараз можливість розгорнути такий шпиталь на нашому "Металісті", - розповів посадовець.

За словами Кучера, раніше група фахівців, зокрема й лікарів, провела інспекцію, за результатами якої вирішили, що на стадіоні "можна швидко розгорнути госпіталь".

"Найближчим часом ми визначимося з цим: чи зможемо ми в тих боксах, які ми маємо, а там можна розмістити велику кількість людей, зробити такий шпиталь", - додав голова ОДА.

Окрім того, для боротьби з пандемією COVID-19 у Харківській області планують використати й тренувальну базу "Металіст" у селищі Високий. "Ми також маємо можливість розмістити там велику кількість людей. І ми визначаємося, чи будемо використовувати її як місце для обсервації, чи як шпиталь", - повідомив Кучер.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2664
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація