У Харківській області в психоневрологічному інтернаті зафіксували спалах коронавірусу

У Харківській області в психоневрологічному інтернаті зафіксували спалах коронавірусу

Фото: Associated Press

Виявлено десять осіб з COVID-19: хворі працівники і та підопічні.

У Піско-Радьківському психоневрологічному інтернаті Харківської області зафіксовано спалах COVID-19: захворіло десять працівників і мешканців.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив директор департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Юрій Шпарага.

Зазначається, що коронавірус виявили у семи осіб з персоналу та трьох підопічних. Крім того, на самоізоляції перебувають 27 осіб з-поміж працівників, серед яких і директор закладу. "Підопічні та персонал будуть перебувати на карантині без права залишати інтернатну установу", повідомив Юрій Шпарага.

Від 8 ранку 28 травня інтернат закрили на карантин. Вхід до закладу взяли під контроль представниками поліції.

Наразі в Піско-Радьківському психоневрологічному інтернаті постійно проживають 119 людей, персонал – 85 осіб.  "Ситуація в установі повністю керована та контрольована. Наймолодшому підопічному 30 років, а найстарішому - 98", - повідомив чиновник.

Як повідомлялося, протягом минулої доби, 27 травня, в Україні виявили 477 нових випадків зараження коронавірусом, що значно більше, аніж за попередні дні. Загальна кількість виявлених випадків зараження за весь період епідемії в Україні становить 22382 випадки. Загальна кількість одужалих уже становить 8439 осіб. Померло ж від коронавірусної інфекції загалом вже 669 осіб.

Новий сплеск захворюваності: за добу в Україні зафіксовано 477 нових випадків інфікування COVID-19

Новий сплеск захворюваності: за добу в Україні зафіксовано 477 нових випадків інфікування COVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація