У Грузії підтвердили перший випадок нового штаму COVID-19

Дата публікації
Перегляди
435
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Грузії підтвердили перший випадок нового штаму COVID-19

Фото: УНІАН

Новий коронавірус відрізняється високим ступенем передавання.

Медики Грузії підтвердили один випадок зараження новим штамом коронавірусної інфекції, який вперше виявили у Великій Британії.

Про це 4 січня заявив заступник керівника Національного центру з контролю захворювань Паата Імнадзе, повідомляє Грузія Онлайн.

За його словами, три зразки були досліджені на новий штам, два з яких отримали негативний результат, а в третьому випадку було підтверджено новий штам. Заражений - пацієнт старший 50 років, почувається добре і перебуває на ізоляції.

За словами Імнадзе, біологічний матеріал його контакту також вивчається. Людина, інфікована новим штамом, не була у Британії, проте Імнадзе не уточнив, до якої країни подорожував чоловік.

Імнадзе зазначив, що новий штам не відрізняється від коронавірусу за ступенем тяжкості або летальності, хоча від наявного штаму відрізняється високим ступенем передавання, тому, за словами Імнадзе, кількість заходів безпеки стає ще важливішою.

Нагадаємо, що в українському інституті інфекційних хвороб припускають, що новий коронавірус може довічно залишатися в організмі і повільно нищити здоров’я людини. Так, як це робить вірус гепатиту "C" або ВІЛ-СНІДу. Щоправда, незрозуміло, де саме може ховатися хвороба. 

COVID довічно? Вчені не виключають: коронавірус може назавжди залишитися в організмі людини

COVID довічно? Вчені не виключають: коронавірус може назавжди залишитися в організмі людини

 

Наступна публікація