У Грузії фіксують пік другої хвилі коронавірусу

У Грузії фіксують пік другої хвилі коронавірусу

Фото: Associated Press

Тривалість піку залежатиме від кількох факторів, каже Аміран Гамкрелідзе.

Грузія увійшла в пік другої хвилі поширення нового коронавірусу COVID-19. Щодня в країні реєструють 3-4 тисячі нових випадків COVID-19.

Про це заявив голова Національного центру контролю захворювань і громадського здоров'я Грузії Аміран Гамкрелідзе, повідомляють 30 листопада "Новини Грузії".

"Ми увійшли в пік, кожен день у нас 3-4 тисячі нових випадків... Ми думаємо, що кількість випадків може ще трохи зрости, але ми повинні залишитися приблизно в таких межах", - сказав Гамкрелідзе.

За його словами, тривалість піку залежатиме від кількох факторів, зокрема від того, на скільки будуть дотримані встановлені обмеження. Гамкрелідзе оцінив епідситуацію Грузії як "складну, але керовану".

Зазначимо, що у Грузії з початку пандемії коронавірус виявили у понад 123 тисяч осіб, видужали понад 102 тисячі, померли понад тисяча пацієнтів.

Нагадаємо, Грузія ввела локдаун на більш ніж два місяці. Жорсткі карантинні обмеження триватимуть від 28 листопада до 31 січня 2021 року, щоб стримати поширення коронавірусу. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація