У Франції зафіксували найвищий від початку пандемії добовий приріст заражень коронавірусом

У Франції зафіксували найвищий від початку пандемії добовий приріст заражень коронавірусом

Фото: Associated Press

В країні підтвердили ще майже десять тисяч випадків коронавірусу.

У четвер, 10 вересня, у Франції позитивний результат тесту на COVID-19 отримали "рекордні" 9 843 людини.

Про це повідомляє The Guardian.

За даними видання, зафіксований добовий приріст є найвищим від початку пандемії в країні.

Додамо, що у вересні середньоденний приріст нових випадків інфікування коронавірусом у Франції сягнув 7 292, тоді як у серпні цей показник складав 3 003.

А тим часом французький уряд готується до запланованого на п’ятницю засідання, яке може завершитися новими карантинними обмеженнями.

Водночас президент і прем'єр-міністр виступають проти національного блокування, яке, на їхню думку, буде катастрофічним для економіки.

Загалом від початку пандемії в країні нову коронавірусну інфекцію "підхопили" майже 354 тисячі людей. З них 30 813 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як ще понад 88,7 тисячі - вилікувалися.

Як повідомлялося, у Франції нехтування вимогою носити захисну маску карається штрафом у 135 євро.

У громадському транспорті щодня зростає пасажиропотік, бо французи масово повертаються з відпусток, хоч уряд досі радить працювати дистанційно. У вагонах метро залишається маркування, яке забороняє сидіти поруч, однак у годину пік дотримуватися цього правила досить важко. 

У Люксембурзькому саду побільшало бігунів, адже лише тоді можна зняти маски і подихати свіжим повітрям. Це ж стосується і велосипедистів.

Зняти маски можна і за столиками у ресторані чи кафе, відстань між якими, попри карантин, зменшується. І відвідувачі сидять у закладах Парижа плечем до плеча.

Загалом парижани дотримуються нових обмежень і сподіваються, що це дозволить уникнути повернення до жорсткого карантину.

Коронавірус прогресує: як у європейських країнах посилюють карантин

Коронавірус прогресує: як у європейських країнах посилюють карантин

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація