У Франції передумали послаблювати карантин і ввели суворішу комендантську годину

Дата публікації
Перегляди
777
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Франції передумали послаблювати карантин і ввели суворішу комендантську годину

Фото: Associated Press

Франція посилила карантин у 15 регіонах.

У Франції, де планували перейти до послаблення карантину від 20 січня, переглянули це рішення. Натомість влада через поширення коронавірусу в різних частинах країни посилює обмеження.

Про це повідомляють Franceinfo та RTL.

Зокрема, у 15 департаментах Франції відтепер комендантську годину буде починатися на дві години раніше. Перебувати на вулиці тепер не можна від 18:00 і до 6:00, до цього обмеження починали діяти від 20:00.

Повідомляється, що на посилення обмежень наполягали мери міст, де система охорони здоров'я ледь справляється з новими хворими на коронавірус. Влада Франції допускає введення жорсткішого карантину, якщо епідситуація в департаментах буде погіршуватися. 

Крім того, уряд планує скасувати відкриття закладів громадського харчування від 20 січня, як очікувалося раніше. Вони не будуть приймати клієнтів щонайменше декілька тижнів. Втім, ресторани, кафе, паби, бари отримують від держави допомогу.

Нагадаємо, на північному заході Франції поліція понад добу розганяла учасників антикарантинної вечірки. Поліція виписала 1200 штрафів у розмірі 135 євро.

Як повідомлялося, в Англії вводять третій національний карантин через погіршення ситуації з новим штамом коронавірусу. Діятиме, зокрема, сувора вимога не виходити з дому.

У Франції та Польщі поліція викрила нелегальні новорічні гуляння

У Франції та Польщі поліція викрила нелегальні новорічні гуляння
Наступна публікація