У двох районах Іспанії скасували пом'якшення карантину через нові спалахи коронавірусу

У двох районах Іспанії скасували пом'якшення карантину через нові спалахи коронавірусу

Фото: Associated Press

В країні зареєстровано 205 545 випадків захворювання на коронавірус.

В іспанській автономній області Галісія, в провінції Луго з населенням близько 70 тисяч осіб, починаючи з 6 липня через значне зростання нових випадків зараження коронавірусом буде повторно введений карантин.

Повідомляється, що обмеження в провінції Луго, де 12 липня планується проведення регіональних виборів, діятимуть не менше п'яти днів. Місцева влада зазначає, що найбільші спалахи були пов'язані з кількома барами в цьому районі.

Регіональні органи охорони здоров'я повідомили, що в даний час в Галісії зареєстровано 258 випадків захворювання, з яких 117 припадають на провінцію Луго.

Після запровадження обмежувальних заходів людям доведеться носити маску для обличчя, навіть якщо вони перебувають на відкритому повітрі, на пляжах або в басейнах. Дозволену кількість відвідувачів барів і ресторанів скоротять удвоє, а в'їжджати і виїжджати з території провінції дозволено буде лише з поважних причин.

Це вже другий повторний локдаун в Іспанії за останні дні. 4 липня влада Каталонії відновила дію обмежувальних заходів в районі Сагрія, з населенням понад 200 тисяч осіб, в провінції Льєда. Там нові спалахи пов'язують із працівниками сектора сільського господарства в сільській місцевості.

Міністр охорони здоров'я Іспанії Сальвадор Ілла зазначив, що влада пильно стежить за ситуацією в Каталонії і Галісії. "Соціальне дистанціювання і локдаун були ключовими заходами для згладжування кривої (нових заражень. - Ред.). Тепер вони знову необхідні, щоб зупинити спалахи", - заявив він на своїй сторінці у Twitter.

За даними Міністерства охорони здоров'я країни, в Іспанії зареєстровано 205 545 випадків захворювання на коронавірус та 28 385 пов'язаних з хворобою смертей, що робить її однією з найбільш постраждалих країн Європи.

Раніше у Китаї для пів мільйона мешканців округу Аньсинь, розташованого в 150 кілометрах від Пекіна, запровадили повторний жорсткий карантин через спалах COVID-19 на столичному ринку. 

Імунітет до карантину: люди протестують проти обмежень – Секретні матеріали

Імунітет до карантину: люди протестують проти обмежень – Секретні матеріали

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація