У Донецькій області від ускладнень коронавірусу помер 62-річний чоловік

У Донецькій області від ускладнень коронавірусу помер 62-річний чоловік

Фото: УНІАН

На Донеччині нову коронавірусну інфекцію підхопили 125 людей.

У п'ятницю, 15 травня, у Донецькій області від ускладнень нового типу коронавірусу COVID-19 помер 62-річний пенсіонер із Бахмуту.

Про це повідомив очільник Донецької області Павло Кириленко.

"Медики надавали хворому усю необхідну допомогу, але, на жаль, врятувати його не вдалося, - написав посадовець. - Це четверта смерть від коронавірусу на Донеччині з початку оголошення карантину".

За його словами, впродовж доби в Донецькій області COVID-19 підтвердили в іще чотирьох людей.

Зокрема, у Маріуполі позитивний результат ПЛР-дослідження (метод полімеразної ланцюгової реакції - ред.) отримали двоє чоловіків 39 та 26 років, а також 73-річна жінка.

"Усі - з контактного кола осіб, у яких наявність вірусу була підтверджена раніше, - зазначив Кириленко. - У Новоселківському районі вірус виявлено у 44-річного чоловіка, який повернувся з Росії".

Від початку спалаху на Донеччині нову коронавірусну інфекцію підхопили 125 людей. З них 44 пацієнти вже одужали та виписалися з медзакладів, тоді як четверо померли від ускладнень нової хвороби. 

Нагадаємо, що 11 травня на Донеччині не зафіксували жодного нового випадку COVID-19. 

62-річний пенсіонер з Бахмуту помер сьогодні від COVID-19. Це четверта смерть від коронавірусу на Донеччині з початку...

Опубліковано Павлом Кириленком Пʼятниця, 15 травня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація