У Донецькій області розповіли про нові випадки коронавірусу: інфекцію підхопила 4-річна дитина

У Донецькій області розповіли про нові випадки коронавірусу: інфекцію підхопила 4-річна дитина

Фото: Чернівецька ОДА у Facebook

Серед заражених також медпрацівник та троє людей, котрі нещодавно повернулися з Росії.

У середу, 29 квітня, у Донецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 16 людей. 

Серед інфікованих 4-річна дитина та медичний працівник. Про це повідомив очільник Донецької області Павло Кириленко.

Зазначається, що десятьох інфікованих зафіксували у Маріуполі. Ще по два випадки нового захворювання виявили у Мангуші та Краматорську, а також по одному в Бахмуті та Костянтинівці.

"Пацієнти з Маріуполя та Мангуша - із кола контактних осіб з Обласної лікарні інтенсивного лікування (м.Маріуполь). Серед них - медпрацівник та 4-річна дитина", - розповів посадовець. Водночас, пацієнти з Краматорська, Бахмута та Костянтинівки нещодавно повернулися з-за кордону. 

"Троє осіб прибуло з Росії (один краматорський, бахмутський та костянтинівський випадки), одна особа (другий краматорський випадок) - з Італії", - уточнив Кириленко. 

Від початку спалаху на Донеччині нову коронавірусну інфекцію підхопили 68 людей. 11 із них вже одужали та виписалися з медзакладів, тоді як один пацієнт помер від ускладнень COVID-19.

16 нових випадків коронавірусної хвороби лабораторно підтверджено на Донеччині протягом цієї доби: 10 - у Маріуполі 2...

Опубліковано Павлом Кириленком Середа, 29 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація