У Донецькій області новим коронавірусом заразилися ще майже дев'ять десятків людей

У Донецькій області новим коронавірусом заразилися ще майже дев'ять десятків людей

Фото: УНІАН

Серед інфікованих 11-місячна дитина.

У вівторок, 8 вересня, у Донецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили у 87 людей, зокрема у чотирьох дітей та трьох медпрацівників.

Пацієнтам від 11 місяців до 83 років, повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

Водночас на Донеччині підтвердили ще один пов'язаний із коронавірусом летальний випадок: від ускладнень захворювання помер 61-річний краматорець.

"Пандемія набирає обертів. Це означає, що зараз слід виявляти значно більшу обачність, ніж раніше. Особливо з урахуванням наближення холодного періоду року, коли з’являться сприятливі умови для поширення вірусу", - наголосив очільник ОДА.

Від початку спалаху на Донеччині нову коронавірусну інфекцію підхопили 1 762 людини. З них 1 084 пацієнти вже одужали, тоді як 25 померли від ускладнень нової хвороби. 

Зазначимо, що найбільше випадків COVID-19 зафіксували у Слов'янську, де недугою заразилися 596 мешканців. Ще 374 людини інфікувалися у Маріуполі.

Нагадаємо, що спалах COVID-19 зафіксували у хокейному клубі "Донбас": 23 гравців та членів клубу отримали позитивний результат тесту.

За минулу добу в Україні виявили 2411 нових випадків коронавірусу

За минулу добу в Україні виявили 2411 нових випадків коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація