У Дніпропетровській області на коронавірус масово похворіли священники

У Дніпропетровській області на коронавірус масово похворіли священники

Фото: Associated Press

Серед їхніх контактних осіб також виявили інфікованих.

На Дніпропетровщині коронавірус виявили у 15 священників. Через це розпочали епідеміологічне розслідування. 

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна рада. 

"У період від 17 липня зареєстровано спалах захворювання із 15 випадками серед священнослужителів у п’яти відділеннях релігійної організації. Серед захворілих 6 госпіталізовані, інші перебувають в самоізоляції. Встановлено коло контактних осіб за місцем проживання та місцем проведення богослужінь. Загалом 29, з яких 9 –  позитивних. Зараз продовжується процес встановлення кола контактних осіб, проведено дезінфекцію приміщень релігійних організацій", - заявили там.

Керівник обласного лабораторного центру Роман Чуб зазначив, що з огляду на місце мешкання та служби хворих не виключена можливість подальшого розповсюдження спалаху захворювання серед священнослужителів та прихожан. "Оскільки тільки після першого захворілого під час богослужінь в містах Дніпро та  Петропавлівка за два тижні могли брати участь понад 2 тисячі осіб", – додав чиновник. 

Раніше у Дніпропетровській ОДА назвали імовірною причиною спалаху коронавірусу в області весілля, на якому зібралося близько 150 гостей, та церковні богослужіння.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація