У Дніпрі понад 30 осіб заразилися коронавірусом від однієї пенсіонерки

У Дніпрі понад 30 осіб заразилися коронавірусом від однієї пенсіонерки

Фото: Фотограф Максим Козменко

Серед захворілих є також 37-річний син жінки, його контакти нині встновлюються.

У Дніпрі усі 35 осіб, у яких за минулу добу виявили коронавірус, найімовірніше, заразилися від однієї жінки.

Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Дніпровської міськради.

За даними департаменту, 3 травня 63-річну жінку госпіталізували до інфекційної лікарні №21. Нині вона перебуває у важкому стані.

Фахівці встановили, що всі 35 осіб, у яких було виявлено коронавірус за минулу добу в Дніпрі, контактували з цією пацієнткою.

Окрім цього з’ясувалося, що хвора також є контактною стосовно свого 37-річного сина, який звернувся до лікаря з ГРВІ та отримав позитивний ПЛР-тест 1 травня. Його контакти зараз також встановлюються.

Загалом станом на 6 травня, в Дніпровській інфекційної лікарні №21 перебувають 79 пацієнтів, 69 з яких - з підтвердженим діагнозом коронавірус. Троє хворих - у важкому стані. З них на апараті ШВЛ - 1 людина.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація