У ЦКПЗ США вважають, що кількість жертв коронавірусу в Нью-Йорку значно вища за зареєстровану

Дата публікації
Перегляди
3680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У ЦКПЗ США вважають, що кількість жертв коронавірусу в Нью-Йорку значно вища за зареєстровану

Фото: Associated Press

У штаті Нью-Йорк від ускладнень нової коронавірусної інфекції померли вже понад 27 тисяч людей.

Показник смертності внаслідок пандемії COVID-19 у Нью-Йорку може бути на кілька тисяч жертв більшим, аніж зареєстрований.

Про це в опублікованому в понеділок, 11 травня, дослідженні заявили Центри з контролю та профілактики захворювань США (ЦКПЗ), пише АР.

Зазначається, що від 11 березня до 2 травня у місті померло приблизно на 24 тисячі людей більше, аніж у цей період часу в попередні роки. 

Зокрема, 13 831 людина померла внаслідок ускладнень COVID-19, що підтверджено результатами лабораторних досліджень. Ще у 5 048 жертв наявність нової коронавірусної інфекції підозрюють. А ось у інших 5 293 померлих зв'язку із новою недугою не виявили, однак, на думку дослідників, їхню смерть усе одно можна віднести до наслідків пандемії. 

Так, люди могли померти вдома, або інфікування не виявили через лабораторну помилку. Дослідники також наголосили, що страх перед зараженням, а також значне навантаження на медзаклади, могло спричинити затримку в лікуванні хворих, тож померлі могли просто не отримати медичну допомогу вчасно. 

За даними порталу Worldometer, у штаті Нью-Йорк від початку спалаху зафіксовано понад 347 тисяч випадків коронавірусу. З них понад 27 тисяч людей померли від ускладнень COVID-19, тоді як ще понад 261 тисяча пацієнтів одужала.

Раніше повідомлялося, що у США госпіталізовують дедалі більше дітей з тривожними симптомами, які пов’язують з новою коронавірусною інфекцією.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
3680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація