У Чорткові Тернопільської області на вимогу поліції знову закрили всі дитсадки

У Чорткові Тернопільської області на вимогу поліції знову закрили всі дитсадки

Фото: УНІАН

Правоохоронці пригрозили керівникам дошкільних закладів адмінвідповідальністю.

У Чорткові Тернопільської області, де від 7 вересня діє "червона" карантинна зона, закрили дошкільні заклади. На цьому наполягли правоохоронці.

Про це повідомляє Чортківська міська рада.

У понеділок, 7 вересня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила роботу дошкільних навчальних закладів на території Чортківської об’єднаної громади (до 10 дітей у групі). 

"Однак учора, 8 вересня, до Чортківської міської ради надійшов лист від районного відділу поліції із вимогою закрити садочки. Більше того, правоохоронці вчора попередили всіх керівників дитячих садочків Чортківської громади про адміністративну відповідальність у випадку невиконання їхньої вимоги", — йдеться у повідомленні.

Начальник Чортківського районного відділу поліції Анатолій Мельник зазначив, якби дитсадки продовжили роботу у період дії "червоної" зони карантину і хтось з дітей захворів би на коронавірус, то на керівника ДНЗ чекала б кримінальна відповідальність.

"Тому вже сьогодні, 9 вересня, відбулось ще одне позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській міській раді, де ухвалили рішення знову закрити дитячі садочки на час дії "червоної" зони на території нашої громади, тобто поки що до 21 вересня", — зазначають у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні 9 вересня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 143 030. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 2500.

Від початку пандемії в Україні коронавірусом занедужало 9 тисяч дітей

Від початку пандемії в Україні коронавірусом занедужало 9 тисяч дітей

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація