У "червоному" Івано-Франківську підприємці вийшли на протест: з'явилося відео

У "червоному" Івано-Франківську підприємці вийшли на протест: з'явилося відео

Фото: "Галка"

Власники місцевих закладів торгівлі та ресторанів вимагають, аби поліція дозволила їм працювати.

Сьогодні, 1 вересня, в Івано-Франківську біля будівлі Головного управління поліції області підприємці вийшли на акцію протесту. Місцеві бізснесмени вимагають дозволити їм продовжити працювати, попри те, що місто входить до “червоної” зони карантину.

Про це повідомляє місцеве видання "Ратуша".

Зазначено, що сьогодні поліція влаштувала попереджувальний рейд закладами харчування і торгівлі Івано-Франківська. Власників закладів попередили, якщо вони не зачинять заклад на час “червоної” зони карантину, їм загрожуватиме штраф: від 17 до 30 тисяч гривень.

"Ми тут, щоб закликати поліцію бути з нами. Якщо закриємося зараз, є шанси не відкритися потім узагалі", — сказав учасник акції, власник місцевого ресторану Олег Бінатов.

За словами депутата Івано-Франківської міськради Сергія Палійчука, влада підготувала звернення від підприємців, щоб поліція лояльно ставилася до роботи закладів під час карантину.

"Ми розуміємо що пандемія, але це кардинальні заходи. Тож формуємо спільну юридичну позицію і сподіваємося, що поліція стане на сторону людей", — сказав депутат Сергій Палійчук.

До учасників акції вийшов начальник слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області Ігор Максимів. Він зазначив, що поліція не визначає карантинні обмеження, а тільки їх регулює.

"Є постанова Кабміну, де чітко встановлені обмеження. Ми зобов’язані дотримуватися нормативних актів, тому поліція виконуватиме цю постанову", — наголосив Ігор Максимів.

Коментар начальника слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області Ігоря Максимова щодо попереджувальних рейдів, які здійснюють поліцеські закладами Івано-Франківська

Опубліковано Ратуша Вівторок, 1 вересня 2020 р.

Нагадаємо, 31 серпня в Івано-Франківську сотні людей вийшли на протест біля будівлі облдержадміністрації. Мешканці незадоволені рішенням уряду щодо внесення міста до "червоної зони" карантину. Активісти вимагали, щоб у місті все працювало в звичному режимі, а школи не переводили на дистанційне навчання.

Місцеві депутати пішли мітингувальникам на поступки і вирішили обмежитися лише двома новаціями. У громадський транспорт пасажирів пускатимуть за наявністю довідки з місця роботи. А в школах замість онлайн-навчання подовжили літні канікули до 11 вересня. Місто готуватиме позов до Кабміну з вимогою скасувати постанову про режим "червоної зони".

В Івано-Франківську відбувся мітинг проти посилення карантину

В Івано-Франківську відбувся мітинг проти посилення карантину

Повʼязані теми:

Наступна публікація